ВАЖНО СООПШТЕНИЕ!

ПОЧИТУВАНИ ПОТРОШУВАЧИ,

Би сакале да Ве известиме, дека сите нарачки што се прават во текот на денот, курирот од брза пошта ги превзема следниот ден од нашиот магацин, освен, нарачките кои се прават во петок,сабота и недела тие се превземаат во понеделник.

Заради нововастанатата ситуација со COVID-19, пратките мора да останат 24 часа во магацинот на брзата пошта со цел да се изврши дезинфекцијата на надворешната кутија пред да се достави до крајната адреса, што значи времето за испорака се продолжува за дополнителни 24 ч.

Имајќи го овој факт во предвид, како и скратеното работно време секој работен ден, неработењето за време на викендите, јасно е дека пратките ќе стигаат до крајната адреса со мало задоцнување.

Ви благодариме што имате разбирање за целата ситуација, зошто во овој момент најважно е сите да внимаваме на нашето здравје, но секако и да овозможиме дополнителна позасилена нега на кожата, косата и ноктите.

Со задоволство ги очекуваме Вашите нарачки, како и повратни информации од постигнатите резултати од употребата на нашите производи.

Останете дома и грижете се за Вашето здравје и за здравјето на Вашите најблиски

Акција
-60%

Распродадено

STARFISH СЕТ STARFISH СЕТ
391 ден.978 ден.
Избрани производи
Најново
-10%

Распродадено

Dr. Richards Oxygen Mousse with light texture 150ml
302 ден.335 ден.
-60%

Распродадено

STARFISH СЕТ STARFISH СЕТ
391 ден.978 ден.
-60%

Распродадено

ALOE CONCENTRATED FACE GEL
160 ден.399 ден.
-60%

Распродадено

ALOE PURE BODY MOISTURIZER
192 ден.479 ден.
-10%

Распродадено

AGE REVIVE BODY MILK-SMOOTHING-COENZYME Q10 & PLANT STEM CELLS
242 ден.269 ден.
-10%

Распродадено

D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml
260 ден.289 ден.
-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM TOMATO food for your face
197 ден.493 ден.
-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM CACTUS food for your face
197 ден.493 ден.
-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM RED GRAPE  food for your face
197 ден.493 ден.
-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KALE food for your hair FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KALE food for your hair
197 ден.493 ден.
-60%

Распродадено

FANCY HANDY MULTI USE OIL ROSES
246 ден.615 ден.
-60%

Распродадено

STARFISH SLEEPING CREAM nutritive & moisturizer
195 ден.489 ден.
-60%

Распродадено

STARFISH FACIAL SERUM moisturizer
195 ден.489 ден.
-60%

Распродадено

CLAY PINK FACE MASK CLAY PINK FACE MASK
179 ден.448 ден.
-60%

Распродадено

CLAY RED FACE MASK CLAY RED FACE MASK
179 ден.448 ден.
-60%

Распродадено

CLAY GREEN FACE MASK CLAY GREEN FACE MASK
179 ден.448 ден.
179 ден.448 ден.
179 ден.448 ден.
-60%

Распродадено

MAGIC MULTI-TASKER COCО + MORINGA
179 ден.447 ден.
150 ден.375 ден.
-60%

Распродадено

PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial
187 ден.468 ден.
-60%

Распродадено

PINEAPPLE FACIAL CREAM PINEAPPLE FACIAL CREAM
187 ден.468 ден.
-60%

Распродадено

CACTUS FACIAL CREAM CACTUS FACIAL CREAM
187 ден.468 ден.

Распродадено

COCOA SEED BUTTER-100% THEOBROMA
455 ден.
-10%

Распродадено

REVUELE PARAFFIN FEET MASK
251 ден.278 ден.
251 ден.278 ден.
-10%

Распродадено

REVUELE PEELING FEET MASK
251 ден.278 ден.
-10%

Распродадено

REVUELE AQUA SPRAY REVITALISING
233 ден.258 ден.
-10%

Распродадено

REVUELE AQUA SPRAY MOISTURISING
233 ден.258 ден.

torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS