Распродадено
ALOE CONCENTRATED FACE GEL

ALOE CONCENTRATED FACE GEL

399 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142072
Достапност: In Stock
Количина:

Концентриран гел за НЕГА и ХИДРАТАЦИЈА на кожата на лице, врат и деколте. Комбинација од екстракти од свежи листови на Aloe Barbadensis + цитронски масла + гера-ниум масло за силно хидратантно и анти-бактериско дејство + токоферол - дериват на витамин Е за засилување на анти-оксидативните својства- 85 мл

НЕ СЕ ИЗМИВА-Одговара на сите типови кожа. Блескајте со свежината на вашето лице

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS