Распродадено
ALOE PURE BODY MOISTURIZER

ALOE PURE BODY MOISTURIZER

479 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141655
Достапност: In Stock
Количина:

Лесен, воденест гел  за нега и хидратација на кожата на телото. Екстракти од свежи листови на Aloe Barbadensis + цитронска киселина + глицерин + масло од цитронски плодови + гераниум масло + токоферол – моќна комбинација која одговара на сите типови кожа  250 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS