Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml
  • Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml

Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml

288 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903332
Достапност: На залиха
Количина:

Моќен концентрат кој ги подобрува метаболичките процеси, овозможува хидратација на кожата во наредните 12 часа, ги измазнува тенките линии-мимични бори и го подобрува тонусот. Вит.Ц како моќен антиоксиданс се грижи за здравјето на кожата, ја штити од надворешни загадувачи. Високата концентрација на 3 вида хијалуронска киселина обезбедува длабинска интензивна хидратација и овозможува силна УВ заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS