BODY MIST PURE FLOWER ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

BODY MIST PURE FLOWER ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

289 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102248
Достапност: На залиха
Количина:

Опоен мирис на цветови од летна градина. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна разиграна цветна нота, го прави производ кој мора да се има 

Употреба : 

  • Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата
  • Може да се користи неколку пати во текот на денот
  • Избегнувајте контакт со очите

Состав : Aqua, Alcohol Denatured, Propylene Glycol, Polysorbate-20, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Alpha Isometyl Ionone, Geraniol

​Белешка: Индивидуална нетолеранција кон производот е можна.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS