CLAY PINK FACE MASK
  • CLAY PINK FACE MASK

CLAY PINK FACE MASK

448 ден.
Потребни наградни поени: 448
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141426
Достапност: На залиха
Количина:

Моќна маска за длабинс-ко чистење на кожата на лицето, како и брзо смирување на иритирана кожа. Видливо подо-брување  на состојбата на кожата после првата употреба.Чудесна комбинација од црвена+бела глина+јагоди+калинка+екстракти од опунтиа бодликава круша особено погодна за СЕНЗИТИВНА КОЖА - 100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS