DAILY MOISTURISER- ДНЕВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
  • DAILY MOISTURISER- ДНЕВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ

DAILY MOISTURISER- ДНЕВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ

315 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101760
Достапност: На залиха
Количина:

Комбинацијата од 100% природни: масло од овес, чиа екстракт и киноа екстракт, не само што ја измазнуваат кожата, туку ја хидратираат и го одржуваат хидро балансот на оптимално ниво, како на површината на кожата, така и во внатрешните слоеви на кожата. Изобилството од Омега 3, Омега 6, вит. Ц и Е, и други значајни антиоксидативни состојки, ја штитат кожата од надворешни загадувачи, како и УВ зраци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS