FACE DAY CREAM- MULTI-INTENSIVE with LIFTING EFFECT-INSTANT RADIANCE

FACE DAY CREAM- MULTI-INTENSIVE with LIFTING EFFECT-INSTANT RADIANCE

258 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100381
Достапност: На залиха
Количина:

РЕГЕНЕРАТИВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ за ДЕН со колаген, шеа путер и COVA B Trox Complex. Инстантно ја подобрува еластичноста на кожата, ја навлажнува и го подобрува тонусот на мускулите. Делува на тенот и изгледот на лицето, вратот и деколтето. Лифтинг и заштита од надворешни загадувачи како и УВ зраци. Идеален како подлога за шминка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS