FANCY HANDY MULTI USE OIL AMARANTH

FANCY HANDY MULTI USE OIL AMARANTH

615 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142829
Достапност: На залиха
Количина:

Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса.Комбинација од амарант масло кое изобилува со сквален, бадемово масло, Е вит., липиди + амарант цветови. Идеален за сува, чувствителна и оштетена кожа. Липидите го зајак нуваат липидниот слој на кожата, токоферолот го засилува антиоксидативното дејство. Ги апсорбира УВ зраците и ја штити кожата од УВ зрачењето. Го одржува природниот хидролипиден баланс-120 мл                                                          

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS