FANCY HANDY MULTI USE OIL CORNFLOWER

FANCY HANDY MULTI USE OIL CORNFLOWER

615 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142812
Достапност: На залиха
Количина:

Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса.Комбинација од масла од: авокадо, сквален од растително потекло, бадемово масло + сини ливчиња од цветот корнфлауер. Одговара за сите типови кожа. Изобилство од вит. Е,А,Д,Ц,Б-комплекс за нега и ревитализација на лице,тело,коса и нокти. Смирување, хидратација и ре-генерирање на кожата,природен здрав сјај и мекоост.  Против стареење на кожата и појава на први бори. За третман на врат, деколте како и цело тело. Одличен третман на стрии. Штити од надворешни загадувачи- 120 мл                                                           

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS