FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM CACTUS food for your face

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM CACTUS food for your face

493 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142775
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за интензивна хидратација на лицето, погоден за сите типови кожа, а особено за: сува, многу сува и чувствителна. Изобилството на кактусови екстракти овозможува инстантно освежување на ко-жата. Уникатна текстура: воденест гел- 60 мл      

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS