FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM RED GRAPE  food for your face

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM RED GRAPE food for your face

493 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142744
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за лице со изобилство на полифеноли од црвено грозје. За подмладување на кожата на лицето преку подобрување на еластичноста на кожата, затегнување на мускулатурата и одржување на оптималното ниво на хидратација на сите нивоа на кожата. Уникатна текстура: воденест гел- 60 мл                                                           

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS