HADA LABO RED  ANTI AGING SHEET MASK sachet

HADA LABO RED ANTI AGING SHEET MASK sachet

190 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 45232
Достапност: На залиха
Количина:

Маска со СУПЕР Хијалуронска киселина која го спречува стареењето на кожата. Идеална маска за зрела кожа, како и млада кожа кај која се видливи првите мимични бори

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS