HYDRALIFT HYALURON Hands & Nails Nourishing Cream Instant Softening Effect

HYDRALIFT HYALURON Hands & Nails Nourishing Cream Instant Softening Effect

189 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 901611
Достапност: На залиха
Количина:

Активен хидратор на база на хијалуронска киселина, за интензивно прихранување, хидратирање и омекнување на кожата на рацете. Моќна заштита на сите типови кожа, спречува дехидрирање на кожата, лесно и брзо се апсорбира и остава долготрајно чувство на пријатност

 

Состав: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol (and)Ceteareth-20 (and) Ceteareth-12 (and) Cetyl Palmitate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Monopropyleneglycole, Glycerin, Octyldodecanol, Ethylhexyl Stearate, Palm Oil, Urea, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Phenoxyethanol, Parfum, Allantoin, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, BHT.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS