Информации за испорака

Лесно и едноставно. Одберете ги Вашите омилени производи, оставете ги Вашите податоци (име, презиме, контакт и локација) и на Вашиот е-маил ќе Ви стигне потврда за Вашата нарачка со листата на производи што сте ги избрале. По прием на порачката, истата ќе ја добиете за 3 работни дена.

Испорака низ цела Македонија, цена за испорака 100 мкд.

За износ над 900 мкд испораката е бесплатна!

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS