КОНЦЕНТРИРАН ФЛУИД ОД АРГАНОВО МАСЛО+АНТИОКСИДАТИВЕН КОМПЛЕКС ЗА ОБНОВУВАЊЕ И СЈАЈ НА КОЖАТА НА ЛИЦЕ, ВРАТ И ДЕКОЛТЕ

КОНЦЕНТРИРАН ФЛУИД ОД АРГАНОВО МАСЛО+АНТИОКСИДАТИВЕН КОМПЛЕКС ЗА ОБНОВУВАЊЕ И СЈАЈ НА КОЖАТА НА ЛИЦЕ, ВРАТ И ДЕКОЛТЕ

295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101029
Достапност: На залиха
Количина:

КОНЦЕНТРИРАН ФЛУИД ОД АРГАНОВО МАСЛО+АНТИ-ОКСИДАТИВЕН КОМПЛЕКС ЗА ОБНОВУВАЊЕ И СЈАЈ НА КОЖАТА НА ЛИЦЕ, ВРАТ И ДЕКОЛТЕ

Спречува стареење на кожата и го одложува појавувањето на првите бори. 80% од составот се незаситени масни киселини, како Омега 6 & 9, антиоксиданси и витамини. Интензивно го обновува хидролипидниот слој на кожата, и овозможува силна заштита од надворешните фактори. Олигосахаридите го одржуваат оптималното хидратантно ниво на кожата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS