Маска за сите типови кожа REVUELE Hemp me! Face mask 80 ml

Маска за сите типови кожа REVUELE Hemp me! Face mask 80 ml

285 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101227
Достапност: На залиха
Количина:

Маска за лице совршена комбинација од ладно цедено масло од коноп, масло од сладок бадем, цинк оксид и каолин, помага при извлекување на нечистотиите од кожата, и истовремено врши длабинско хидрирање на чистата кожа. Многу успешно ги елиминира фините линии и брчки, инстантно ја ревитализира и измазнува кожата. Видлива промена по само еден третман

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS