NIGHT NOURISHMENT- НОЌЕН ПРИХРАНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
  • NIGHT NOURISHMENT- НОЌЕН ПРИХРАНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ

NIGHT NOURISHMENT- НОЌЕН ПРИХРАНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ

315 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101777
Достапност: На залиха
Количина:

Комбинацијата од 100% природни масла од: овес, чиа и пченични клици, кои изобилуваат со големо количество витамини, минерали, антиоксиданти, Омега 3, Омега 6, како и други масни киселини кои се многу значајни во процесот на длабинско прихранување, хидратирање и обновување на клетките  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS