Распродадено
PEEL OFF BLACK MASK with activat.Carbon&PRO-COLLAGEN- YOUTHFUL RADIANCE

PEEL OFF BLACK MASK with activat.Carbon&PRO-COLLAGEN- YOUTHFUL RADIANCE

47 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100831
Достапност: In Stock
Количина:

Црна маска на база на активен јаглен за длабинско чистење на порите и отстранување на митесерите + про-колаген за подобрување на циркулацијата и елиминирање на токсините + витамин Ц за природен сјај + eкстракти од лимон и ѓумир зa подобрување на тонусот на мускулите, засилување на метаболизмот, регенерирање на клетките и подобрување на тенот. ЕФЕКТ: МЛАДЕШКИ СЈАЈ -  1-2 пати неделно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS