PERFECTA AZJATICA - DAY&NIGHT CREAM-55+SPF-6 Lifting & Firming

PERFECTA AZJATICA - DAY&NIGHT CREAM-55+SPF-6 Lifting & Firming

439 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 52674
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 55+ со нежна текстура, а моќно дејство врз зрела кожа, на која и е потребно затегнување и намалување на борите. Одлична подлога за шминка. Активни состојки: Centella asiatica - стимулира п-во на колаген и елсастин; оризови пептиди-подобрува микро-циркулација и спре чува “гужвање“ на кожата, спирулина за интензивно прихранување со: протеини, витамини, минерали и амино-киселини. УВ-6  50мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS