PERFECTA AZJATICA - DAY&NIGHT CREAM-65+SPF-6 Strong reduction of wrinkles

PERFECTA AZJATICA - DAY&NIGHT CREAM-65+SPF-6 Strong reduction of wrinkles

439 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 52681
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 65+ со нежна текстура, за брзо и видливо намалување на борите. Одлична подлога за шминка. Активни состојки: Centella asiatica-стимулира п-во на колаген и елсатин; жен-шен брза регенерација и ревитализација, нори алга-прихранување со амино киселини + минерални соли- УВ-6

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS