PRO:VOKE TOUCH OF SILVER- BRIGHTENING SHAMPOO

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER- BRIGHTENING SHAMPOO

325 ден.
Потребни наградни поени: 275
Производител: PRO:VOKE
Шифра на производ: 10972
Достапност: На залиха
Количина:

Шампон за руса коса, платинеста или природно побелена коса со виолетови пигменти- 200 мл

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER BRIGHTENING SHAMPOO шампон со виолетови пигменти кој експресно ќе ви ги отстрани жолтите тонови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS