PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE CONDITIONER 400ml

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE CONDITIONER 400ml

445 ден.
Потребни наградни поени: 377
Производител: PRO:VOKE
Шифра на производ: 10950
Достапност: На залиха
Количина:

Кондиционер за руса коса, платинеста или природно побелена коса, за хидратација и сјај-400 мл

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE CONDITIONER 400ml за секојдневно користење + решение за сува и оштетена коса

Се користи секојдневно

Ќе ја надополни влагата на вашата коса и ќе ве остави со мека, мазна, свилена, сјајна коса.

По шампонирањето, нансетете од регенераторот низ должината на вашата коса и исплакнете темелно.
За многу сува или оштетена коса, оставете го кондиционерот да делува до 10 минути.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS