REVUELE hand gel Advanced 100ml
  • REVUELE hand gel Advanced 100ml

REVUELE hand gel Advanced 100ml

249 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103214
Достапност: На залиха
Количина:

REVUELE HAND GEL ADVANCED гел кој се користи како додаток во одржување хигиена на рацете (антисептик на дланка и прстите на рацете) или како алтернатива за миење на рацете, во услови кога вода и сапун се недостапни. Пријатни емолијанси кои годат на кожата, па може да се користи повеќе пати во текот на денот. Одговара на сите типови кожа.

  • Дезинфицира.
  • Ја навлажнува кожата.
  • Отстранува бактерии.
  • Висока содржина на алкохол.
  • Нема потреба од вода.

Како да се користи:

  • Нанесете мала количина гел на вашите раце и тријте во кожата најмалку 20 секунди.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS