REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN + Organic Phospholipids

REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN + Organic Phospholipids

269 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902595
Достапност: На залиха
Количина:

Интелегентна маска КОРЕКТОР НА ГОДИНИТЕ со големо количество хидролизиран колаген,хидролизиран еластин,како и растителни хидролизираи протеини + пантенол, млечни липиди, морски алги, церамиди...

КОМБИНАЦИЈА која инстантно делува: го активира процесот на само-регенерирање на кожата,ги намалува првите тенки линии & борите,ја враќа и засилува еластичноста на кожата.

Оваа маска е совшрена доколку имате видливи знаци на стареење: сувост, губење на тонусот, изморена кожа. Повеќе не е доволно да се користи обичен крем за нега на кожата и за борба против знаците на стареење. Благодарение на активните липозоми, оваа маска ги доставува потребните супстанции на слојот на кожата кои се недостапни за дејството на обичниот крем. Интелигентната формула е вградена во оштетените делови на клетките, ја враќа еластичноста на кожните влакна и го стимулира внатрешното обновување и подмладување на кожата како резултат на поддршката за природното производство на колаген. На овој начин оваа маска овозможува ефикасно зголемување на еластичноста и корекција на специфичните промени во кожата однатре, помага на кожата природно да произведува колаген и еластин, обезбедува моќен енергетски поттик и сатурација со влага.

ЕДНАШ НЕДЕЛНО НА ЧИСТА КОЖА-НЕ СЕ ИЗМИВА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS