REVUELE BODY JELLY WITH ALOE VERA EXTRACT 400ml

REVUELE BODY JELLY WITH ALOE VERA EXTRACT 400ml

348 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102354
Достапност: На залиха
Количина:

JELLY SOOTHING BODY JELLY with ALOE VERY extract МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело.

Смирување, освежување и прихранување на сите типови кожа, а особено погоден за најчувствителна кожа.

Се преопрачува секојдневна употреба, особено: после изложеност на сонце, депилација, бричење. АЛОЕ ВЕРА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS