REVUELE Fruit Skin Care Sweet Berries Shower Gel  500 ml

REVUELE Fruit Skin Care Sweet Berries Shower Gel 500 ml

199 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100909
Достапност: На залиха
Количина:

Гел за туширање со планинска мирисна нота на слатки бобинки нежно ја чисти и разгалува кожата. Кремаста лесна текстура, без сулфати формира силна заштитна бариера на кожата, а Hydromanil ™ овозможува интензивна хидратација со долготрајни хидратантни ефекти

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS