REVUELE LIQUID FOOT TALC

REVUELE LIQUID FOOT TALC

278 ден.
Потребни наградни поени: 236
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904056
Достапност: На залиха
Количина:

FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКАНИТЕ ПЕТИ БРЗО ЌЕ ЗАРАСНАТ, А КОЖАТА ЌЕ БИДЕ НЕЖНА,ХИДРИРАНА И МЕКА

ТЕЧНА ПУДРА ЗА СТАПАЛА

За спречување: потење на стапалата, непријатен мирис и иритација на кожата Комбинација од: минерали, бизаболол, ментол и цинк оксид го намалува потењето на стапалата, го елиминира непријатниот мирис и влажноста на стапалото, а пријатното чувство на свежина и комфор трае во текот на целиот ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS