Распродадено
REVUELE PEELING FEET MASK

REVUELE PEELING FEET MASK

278 ден.
Потребни наградни поени: 236
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904032
Достапност: In Stock
Количина:

FOOT CARE  ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКАНИТЕ ПЕТИ БРЗО ЌЕ ЗАРАСНАТ, А КОЖАТА ЌЕ БИДЕ НЕЖНА,ХИДРИРАНА И МЕКА

ПИЛИНГ МАСКА ЗА СТАПАЛА за перфектно мазна кожа.

Изобилува со млечна киселина, уреа и масло од семе од камелија, комбинација која овозможува брзи и долготрајни ефекти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS