SOLUTION MULTIPLE OIL NIGHT REPAIR SERUM
  • SOLUTION MULTIPLE OIL NIGHT REPAIR SERUM

SOLUTION MULTIPLE OIL NIGHT REPAIR SERUM

998 ден.
Производител: boddys pharmacy
Шифра на производ: 144229
Достапност: На залиха
Количина:

Супериорна комбинација од бесценети масла: скволен +  масла од: баобаб, бразилски орев, сладок бадем,шипка, арган, која изобилува со витамин Е, и претставува моќен антиоксиданс, заштитува од надворешните загадувачи, а истовремено ја хидратира и смирува кожата.

Одлично се справува со мимичните тенки линии, но и со поизразените бори. 

Одговара на СИТЕ ТИПОВИ КОЖА.

Најдобри резултати се постигнуваат кога се користи како подлога пред ноќната рутина за нега на кожата.- 30 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS