STARFISH СЕТ
  • STARFISH СЕТ
  • STARFISH СЕТ
  • STARFISH СЕТ

STARFISH СЕТ

978 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141785-141808
Достапност: На залиха
Количина:

Не очајувајте, ние имаме совршена понуда за вас за ова лето.  Ајде да надоместиме се она што ни го нуди морската вода, а можеби ова лето нема да можеме да го почувствуваме. Ајде да и ги обезбедиме на нашта кожа сите екстракти од  морски алги, кои изобилуваат со минерали, витамини и полифеноли кој успешно ќе ја заштитат кожата од бактерии и вируси.

- STARFISH FACIAL SERUM
Хидратантен дневен серум за лице за сите типови кожа. Изобилува со екстракти од различни видови морски алги, кои интензивно ја стимулираат и подобруваат циркулацијата на крвта, со што се овозможува ревитализација на клетките, одржување на тонусот на мускулатурата на лицето, како и оптимално ниво на хидратација на кожата.

- STARFISH SLEEPING CREAM nutritive & moisturizer
Прихранувачки,хидратантен ноќен крем за лице за сите типови кожа. Екстрактите од морски алги,изо-билуваат со моќни антиоксиданси како и вит.Е и Ц, па така многу интензивно ја заштитуваат кожата од слободни радикали, надворешно загадување и го успоруваат процесот на стареење на кожата.

- STARFISH EYE CONTOUR anti-wrinkle & moisturizer
Хидратантен крем за околу очи и третман на мимични бори. Екстрактите од: морски алги, цитрусни кори,спирулина кофеин, за регенерирање на клет-ките и подмладување на кожата.

 

Не пропуштајте ја FANCY HANDY STARFISH акцијата 2+1 ГРАТИС- до трошење на залихите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS