Распродадено
ACNE DRY SOLUTION
  • ACNE DRY SOLUTION

ACNE DRY SOLUTION

399 ден.998 ден.
Шифра на производ: 144205
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Одличен серум за третман на кожа склона кон акни и прекумерно излачување на себум.Комбинацијата од трикенол+ кауранони+ салицилна киселина, ќе овозможи одличен третман на акните, ќе ја исчисти кожата, ќе го регулира излачувањето на себум, ќе ја подобри текстурата на кожата, ќе ги намали порите и брзо ќе ја нормализира бактериолошката флора на кожата. ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА-30 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
ACNE DRY SOLUTION Одличен серум за третман на кожа склона кон акни и прекумерно излачување на себум.Комбинацијата од трикенол+ кауранони+ салицилна киселина, ќе овозможи одличен третман на акните, ќе ја исчисти кожата, ќе го регулира излачувањето на себум, ќе ја подобри текстурата на кожата, ќе ги намали порите и брзо ќе ја нормализира бактериолошката флора на кожата. ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА-30 мл. .. Category: Product #: 144205 Regular price: 399 ден. 399 Available from: torba.mk