Novaclear Acne Toner

Novaclear Acne Toner

485 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81070
Достапност: На залиха
Количина:

Тонер за мрсна, комбинирана, како и кожа склона кон акни, кој многу брзо ја доведува кожата во избалансирана состојба и го намалува црвенилото. Сребрените екстракти заедно со екстракто од тилчец и даваат на кожата здрав и блескав изглед, а алантоинот брзо ја смирува и хидратира кожата - 150 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Novaclear Acne Toner Тонер за мрсна, комбинирана, како и кожа склона кон акни, кој многу брзо ја доведува кожата во избалансирана состојба и го намалува црвенилото. Сребрените екстракти заедно со екстракто од тилчец и даваат на кожата здрав и блескав изглед, а алантоинот брзо ја смирува и хидратира кожата - 150 мл .. Category: Product #: 81070 Regular price: 485 ден. 485
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341