Распродадено
ACTIVE FACIAL SERUM PORE REFINING
  • ACTIVE FACIAL SERUM PORE REFINING

ACTIVE FACIAL SERUM PORE REFINING

399 ден.998 ден.
Шифра на производ: 144175
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Моќен серум богат со флавоноиди, кој го намалува излачувањето на себум, ги чисти порите и ги намалува, го елиминира непријатниот масен отсјај на лицето, ја стимулира синтезата на колаген, ги намалува/елиминира несовршеностите и видливоста на дамките. ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА-30 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
ACTIVE FACIAL SERUM PORE REFINING Моќен серум богат со флавоноиди, кој го намалува излачувањето на себум, ги чисти порите и ги намалува, го елиминира непријатниот масен отсјај на лицето, ја стимулира синтезата на колаген, ги намалува/елиминира несовршеностите и видливоста на дамките. ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА-30 мл. .. Category: Product #: 144175 Regular price: 399 ден. 399 Available from: torba.mk