AGE REVIVE BODY MILK -МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 400ml - OUTLET

AGE REVIVE BODY MILK -МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 400ml - OUTLET

144 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902052
Достапност: На залиха
Количина:

Млекото за тело е со краток рок: 11/ 2023

МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 & РАСТИТЕЛНИ МАТИЧНИ КЛЕТКИ- Инстантно подобрување на елсатичноста на кожата, брзо елиминирање на токсините од телото, неутрализирање на дејството на слободните радикали хидромасажни ефекти и одржување на природниот хидро баланс кај сите типови кожа и подмладување на кожата. Мека свиленкасто кадифена кожа на допир од првата употреба.

Долготраен природно свеж мирис. 

СостојкиAqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract, Isomalt, Lecithin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ubiquinone, Parfum, Triethanolamine, Panthenol, Allantoin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele AGE REVIVE BODY MILK -МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 400ml - OUTLET Млекото за тело е со краток рок: 11/ 2023 МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 & РАСТИТЕЛНИ МАТИЧНИ КЛЕТКИ- Инстантно подобрување на елсатичноста на кожата, брзо елиминирање на токсините од телото, неутрализирање на дејството на слободните радикали хидромасажни ефекти и одржување на природниот хидро баланс кај сите типови кожа и подмладување на кожата. Мека свиленкасто кадифена кожа на допир од првата .. Category: Product #: 902052 Regular price: 144 ден. 144
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341