APOTHECARY Cleansing Oil + Hydro Jelly Papaya

APOTHECARY Cleansing Oil + Hydro Jelly Papaya

327 ден.
Шифра на производ: 055
Достапност: На залиха
Количина:

Сетот се состои од серум од мешавина од масла како гроздови семки, маслинка, здравец и вит Е, за отстранување на нечистотии, шминка и вишокот себум од лицето, очите и усните 30ml + желаст хидратор за проблематична кожа, со папаја екстракти и алое вера 100ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

APOTHECARY Cleansing Oil + Hydro Jelly Papaya Сетот се состои од серум од мешавина од масла како гроздови семки, маслинка, здравец и вит Е, за отстранување на нечистотии, шминка и вишокот себум од лицето, очите и усните 30ml + желаст хидратор за проблематична кожа, со папаја екстракти и алое вера 100ml. .. Category: Product #: 055 Regular price: 327 ден. 327
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341