Распродадено
ATOPIS ANTI-ITCHING SPRAY

ATOPIS ANTI-ITCHING SPRAY

489 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 37748
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Спреј против чешање кој може да се користи уште од првиот ден на животот 96% ефикасност- смирување и хидратација на сувата, атопична и чувствителна кожа, благодарение совршената комбинација од: масло од коноп, ликорис екстракт, камилица екстракт и пантенол – 100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear ATOPIS ANTI-ITCHING SPRAY Спреј против чешање кој може да се користи уште од првиот ден на животот 96% ефикасност- смирување и хидратација на сувата, атопична и чувствителна кожа, благодарение совршената комбинација од: масло од коноп, ликорис екстракт, камилица екстракт и пантенол – 100 мл .. Category: Product #: 37748 Regular price: 489 ден. 489
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341