Распродадено
ATOPIS FACE & BODY WASH

ATOPIS FACE & BODY WASH

389 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 37106
Достапност: Out Of Stock
Количина:

FACE & BODY WASH- Екстремно нежен гел за лице и тело, кој темелно ги отстранува нечистотиите, а одлично годи на епидермисот и хидролипидната бариера. Совршена комбинација од активни состојки: органско  конопово масло, екстракти од корен од ликорис, витамин Е и пантенол, кои ќе овозможат анти-инфламатарно и анти-оксидативно делување, како и подигање на хидратантното ниво на кожата. Одлично заштитена кожа, поголема еластичност, свиленкаста текстура и мека на допир - 200 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear ATOPIS FACE & BODY WASH FACE & BODY WASH- Екстремно нежен гел за лице и тело, кој темелно ги отстранува нечистотиите, а одлично годи на епидермисот и хидролипидната бариера. Совршена комбинација од активни состојки: органско  конопово масло, екстракти од корен од ликорис, витамин Е и пантенол, кои ќе овозможат анти-инфламатарно и анти-оксидативно делување, како и подигање на хидратантното ниво на кожата. Одлично заштитен.. Category: Product #: 37106 Regular price: 389 ден. 389
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341