Распродадено
ATOPIS HYDRO-CONTROL CREAM

ATOPIS HYDRO-CONTROL CREAM

369 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 37083
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Крем за интензивна хидратација на сува, чувствителна и атописка кожа за лице и тело. Уникатната хидратантна комбинација од органско конопово масло и екстракти од корен од ликорис ја смируваат кожата, ја засилуваат природната хидро-липидна бариера ја елиминираата сувата и груба текстура на кожата и спречуваат перутање на кожата и чешање-100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear ATOPIS HYDRO-CONTROL CREAM Крем за интензивна хидратација на сува, чувствителна и атописка кожа за лице и тело. Уникатната хидратантна комбинација од органско конопово масло и екстракти од корен од ликорис ја смируваат кожата, ја засилуваат природната хидро-липидна бариера ја елиминираата сувата и груба текстура на кожата и спречуваат перутање на кожата и чешање-100 мл .. Category: Product #: 37083 Regular price: 369 ден. 369
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341