Распродадено
NovaClear Atopis Ultra Body Moisturizer 200ml

NovaClear Atopis Ultra Body Moisturizer 200ml

172 ден.429 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 37120
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Интензивен крем за тело за секојдневна нега и хидратација на сува, чувствителна и атописка кожа. Уникатната комбинација од органско конопово масло и екстракти од корен од ликорис ја засилуваат природната хидро-липидна бариера ја елиминираата сувата и груба текстура на кожата-200 мл

Состав: Organic hemp oil, Licorice root extract, Glycerin, Allantoin

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NovaClear Atopis Ultra Body Moisturizer 200ml Интензивен крем за тело за секојдневна нега и хидратација на сува, чувствителна и атописка кожа. Уникатната комбинација од органско конопово масло и екстракти од корен од ликорис ја засилуваат природната хидро-липидна бариера ја елиминираата сувата и груба текстура на кожата-200 мл Состав: Organic hemp oil, Licorice root extract, Glycerin, Allantoin .. Category: Product #: 37120 Regular price: 172 ден. 429
172
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341