BI-PHASE MICELLAR WATER with ARGAN OIL MAKE UP REMOVER 300ml

BI-PHASE MICELLAR WATER with ARGAN OIL MAKE UP REMOVER 300ml

152 ден.379 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102743
Достапност: На залиха
Количина:

Дво-фазна мицеларна вода со арганово масло за отстранување шминка од: лице, очи и усни. Чисти и смирува. Одговара на сите типови кожа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele BI-PHASE MICELLAR WATER with ARGAN OIL MAKE UP REMOVER 300ml Дво-фазна мицеларна вода со арганово масло за отстранување шминка од: лице, очи и усни. Чисти и смирува. Одговара на сите типови кожа .. Category: Product #: 102743 Regular price: 152 ден. 152 Available from: torba.mk