Распродадено
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml
  • Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml

Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml

288 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903332
Достапност: In Stock
Количина:

Моќен концентрат кој ги подобрува метаболичките процеси, овозможува хидратација на кожата во наредните 12 часа, ги измазнува тенките линии-мимични бори и го подобрува тонусот. Вит.Ц како моќен антиоксиданс се грижи за здравјето на кожата, ја штити од надворешни загадувачи. Високата концентрација на 3 вида хијалуронска киселина обезбедува длабинска интензивна хидратација и овозможува силна УВ заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml Моќен концентрат кој ги подобрува метаболичките процеси, овозможува хидратација на кожата во наредните 12 часа, ги измазнува тенките линии-мимични бори и го подобрува тонусот. Вит.Ц како моќен антиоксиданс се грижи за здравјето на кожата, ја штити од надворешни загадувачи. Високата концентрација на 3 вида хијалуронска киселина обезбедува длабинска интензивна хидратација и овозможува силна УВ зашти.. Category: Product #: 903332 Regular price: 288 ден. 288 Available from: torba.mk