Распродадено
Bio Active Skincare 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml
  • Bio Active Skincare 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml

Bio Active Skincare 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml

239 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903653
Достапност: In Stock
Количина:

Хидро-балансирачки својства за длабинско читење на кожата, успешно отстанување на шминка и сите останати нечистотии од кожата на целото лице, детоксификација на кожата и одлична припрема за понатамошна нега

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Bio Active Skincare 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml Хидро-балансирачки својства за длабинско читење на кожата, успешно отстанување на шминка и сите останати нечистотии од кожата на целото лице, детоксификација на кожата и одлична припрема за понатамошна нега .. Category: Product #: 903653 Regular price: 239 ден. 239
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341