Mama's Breast Care Cream

Mama's Breast Care Cream

829 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 35743
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за интензивна нега на градите во текот на бременоста, но и потоа. Ја штити нежната кожа од сушење, го намалува притисокот , како и непријатно чувство на тежина. Патентирана техологија: комбинација од пептиди и протеини, ја стимулираат синтезата на колагенот, со што се спречува деформација и сушење на кожата на градите- 125 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Mama's Breast Care Cream Крем за интензивна нега на градите во текот на бременоста, но и потоа. Ја штити нежната кожа од сушење, го намалува притисокот , како и непријатно чувство на тежина. Патентирана техологија: комбинација од пептиди и протеини, ја стимулираат синтезата на колагенот, со што се спречува деформација и сушење на кожата на градите- 125 мл. .. Category: Product #: 35743 Regular price: 829 ден. 829
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341