CACTUS FACIAL CREAM
  • CACTUS FACIAL CREAM

CACTUS FACIAL CREAM

187 ден.468 ден.
Потребни наградни поени: 469
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141716
Наградни поени: 90
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за лице со екстракт од кактус. Кактусовиот екстракт има интензивна моќ да ја храни кожата, а особено да го одржува природното ниво на хидратација. За сите типови кожа, а особено е погоден за сува и чувствителна кожа. За здрава, еластична кожа со природен сјај. – 30 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy CACTUS FACIAL CREAM Крем за лице со екстракт од кактус. Кактусовиот екстракт има интензивна моќ да ја храни кожата, а особено да го одржува природното ниво на хидратација. За сите типови кожа, а особено е погоден за сува и чувствителна кожа. За здрава, еластична кожа со природен сјај. – 30 мл. .. Category: Product #: 141716 Regular price: 187 ден. 187 Available from: torba.mk