Распродадено
CYS RECONSTRUCTORS: CERAMIDES Replenishing Serum 30ml
  • CYS RECONSTRUCTORS: CERAMIDES Replenishing Serum 30ml

CYS RECONSTRUCTORS: CERAMIDES Replenishing Serum 30ml

136 ден.339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101715
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Липиди-масти кои формираат заштитен слој и превентивно делуваат, да спречат сушење на кожата, да ја штитат од надворешните загадувачи но и од други ур-бани стрес фактори. Церамидите се од есенцијално значење за свеж изглед на СУВА КОЖА.

Начин на употреба:

Нанесете 4-5 капки наутро на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Состав:

Aqua, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Oryza Sativa Bran Extract,
Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele CYS RECONSTRUCTORS: CERAMIDES Replenishing Serum 30ml Липиди-масти кои формираат заштитен слој и превентивно делуваат, да спречат сушење на кожата, да ја штитат од надворешните загадувачи но и од други ур-бани стрес фактори. Церамидите се од есенцијално значење за свеж изглед на СУВА КОЖА. Начин на употреба: Нанесете 4-5 капки наутро на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно. Состав: Aqua, Propylene Glycol, Butylene Gl.. Category: Product #: 101715 Regular price: 136 ден. 339
136
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341