Распродадено
CLAY GREEN FACE MASK
  • CLAY GREEN FACE MASK

CLAY GREEN FACE MASK

179 ден.448 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141433
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Моќна маска за чистење на кожата на лицето, намалување на порите тонизирање на мускулите,отстранување на мртвите клетки и смирување на воспалени акни. Комбинацијата од зелена глина+алое вера+ акаи естракти+краставица ја прави совршена маска, особено за МРСНА КОЖА - 100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy CLAY GREEN FACE MASK Моќна маска за чистење на кожата на лицето, намалување на порите тонизирање на мускулите,отстранување на мртвите клетки и смирување на воспалени акни. Комбинацијата од зелена глина+алое вера+ акаи естракти+краставица ја прави совршена маска, особено за МРСНА КОЖА - 100 мл .. Category: Product #: 141433 Regular price: 179 ден. 179 Available from: torba.mk