Mama's Cracked Nipple Ointment 20g

Mama's Cracked Nipple Ointment 20g

186 ден.465 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 35729
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за интензивна нега на распукани пупки на градите за време на бременоста и доењето. Ги омекнува и многу брзо заздравува пупките и е КОМПЛЕТНО БЕЗБЕДЕН ЗА МАЈКАТА И БЕБЕТО. Се нанесува неколку пати во текот на денот и НЕ треба да се отстанува пред доење

 

Состав: Фармацевтски ланолин.
Не содржи: конзерванси, бои или мириси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Mama's Cracked Nipple Ointment 20g Крем за интензивна нега на распукани пупки на градите за време на бременоста и доењето. Ги омекнува и многу брзо заздравува пупките и е КОМПЛЕТНО БЕЗБЕДЕН ЗА МАЈКАТА И БЕБЕТО. Се нанесува неколку пати во текот на денот и НЕ треба да се отстанува пред доење   Состав: Фармацевтски ланолин. Не содржи: конзерванси, бои или мириси. .. Category: Product #: 35729 Regular price: 186 ден. 465
186
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341