D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml
  • D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml

D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml

249 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100817
Достапност: На залиха
Количина:

Маска за длабинско чистење и детоксикација на кожата на лицето, отстрнува митесери и спречува нивно повторно појавување и ги намалува порите. Комбинацијата од бамбусов јаглен, хијалурон и екстракти од зелен чај, длабински ја хидрираат кожата и спречуваат прекумерно губење на влажноста, ја заштитуваат кожата од УВ зраци и го успоруваат процесот на стареење на кожата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml Маска за длабинско чистење и детоксикација на кожата на лицето, отстрнува митесери и спречува нивно повторно појавување и ги намалува порите. Комбинацијата од бамбусов јаглен, хијалурон и екстракти од зелен чај, длабински ја хидрираат кожата и спречуваат прекумерно губење на влажноста, ја заштитуваат кожата од УВ зраци и го успоруваат процесот на стареење на кожата .. Category: Product #: 100817 Regular price: 249 ден. 249 Available from: torba.mk