Распродадено
D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml
  • D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml

D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml

289 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100800
Достапност: In Stock
Количина:

Пилинг за тело со бамбусов јаглен, вулкански песок и Алое Вера за интензивна детоксикација на кожата на телот, затегнување на мускулатурата и брзо регенерирање на клетките на кожата. Одговара за сите типови кожа: интензивно прихранување и ревитализирање на сува и дехидрирана кожа, а одржување на еластичноста кај релативно здрава кожа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml Пилинг за тело со бамбусов јаглен, вулкански песок и Алое Вера за интензивна детоксикација на кожата на телот, затегнување на мускулатурата и брзо регенерирање на клетките на кожата. Одговара за сите типови кожа: интензивно прихранување и ревитализирање на сува и дехидрирана кожа, а одржување на еластичноста кај релативно здрава кожа .. Category: Product #: 100800 Regular price: 289 ден. 289 Available from: torba.mk